سازمان ملی استاندارد و نشر کتب

سازمان ملی استاندارد و نشر کتب
موسسه انتشاراتی جهان جام جم به عنوان تنها نماینده انحصاری چاپ و نشر کتب سازمان ملی استاندارد می باشد که با همکاری این سازمان اقدام به انتشار کتب در حوزه استانداردهای پرکاربرد رشته های فنی مهندسی و مدیریت کیفیت کرده است و تا به حال کتب فراوانی در این حوزه به چاپ رسانده است.

نمایندگی چاپ کتب دانشگاه‌ها، دانشگاه ایوانکی

نمایندگی چاپ کتب دانشگاه‌ها، دانشگاه ایوانکی
همچنین این موسسه نمایندگی رسمی چاپ و نشر کتب دانشگاه ایوانکی را بر عهده دارد .دانشگاه ایوانکی با استفاده از اساتید باتجربه ای که در سیستم آموزشی خود دارد اقدام به انتشار کتب گوناگونی در زمینه های مختلف دانشگاهی کرده است.

اقتدار چاپ کتب تخصصی جوشکاری و متالوژی

اقتدار چاپ کتب تخصصی جوشکاری و متالوژی
موسسه انتشاراتی جهان جام جم با توجه به اینکه عمده فعالیت و تولیدات خود در حوزه مواد و متالورژی (جوشکاری) بوده، با همکاری شرکت مهندسین مشاور جوش فرایند کنترل به مدیریت جناب آقای حمید تازیکه، اقدام به انتشار کتب فراوانی در زمینه جوشکاری و متالورژی نموده است . همچنین این موسسه از کلیه فعالین و پژوهشگران این حوزه دعوت به همکاری می نماید.

استادان برتر جهان جام‌جم

استادان برتر جهان جام‌جم
استفاده از اساتید مجرب و برتر دانشگاه ها که از همه نظر جزء برترین اساتید محسوب می گردند از اصلی ترین نقاط قوت این موسسه می باشد.اساتیدی که بر اساس توان علمی، تجربه تدریس و غنای علمی انتخاب شده است.

رسالت و هدف موسسه در آینده نشر کشور

رسالت و هدف موسسه در آینده نشر کشور
موسسه انتشاراتی جهان جام جم از بدو تاسیس طبق رسالت خویش اقدام به برگزاری همایشها و نمایشگاه های مختلف و با گذشت زمان فعالیت خود را گسترده تر کرده و در حال حاضر این موسسه کتب فراوانی در رشته های متالوژی، شیمی، برق، کامپیوتر، فناوری اطلاعات، عمران، معماری، صنایع، سیستم های اقتصادی، اجتماعی، مدیریت سیستم و بهره وری IT به انتشار رسانده است. انتشار کتب فراوان در زمینه جوشکاری و متالورژی موسسه انتشاراتی جهان جام جم با توجه به اینکه عمده فعالیت و تو...